Nasıl Çalışır ?-Doğru Beslenmenin Adresi - Formena Nasıl Çalışır?

Nasıl Çalışır ?

 

Formena ile doğru beslenmenin aşamaları

Öncelikle web sitemizdeki ürünlerden sepetinize ekleyerek satın alma/bilgi alma seçeneklerinden biriyle devam edebilir ya da 0850 304 29 69 numaralı sağlıklı beslenme hattımızdan bizi arayabilirsiniz. Satın alma ya da bilgi alma seçeneklerinden ikisi için de müşteri danışmanlarımız size geri dönüş sağlayacaklardır.

Diyetisyenlerimiz sizden alınan bilgilere göre günlük almanız gereken kalori miktarını sizin için hesaplar ve menünüzü belirler.

Paketleriniz hergün istediğiniz öğün sayısına göre ( doğru kilo vermek için önerimiz 5 öğün paketidir fakat alternatif olabilmesi için farklı öğün paketleri de sunulmaktadır. ) belirttiğiniz adrese düzenli olarak gönderilir.

Diyet yemekleri bakteri üremesini engellemek için soğuk olarak, mikrodalgaya dayanıklı FDA onaylı kaplarla gönderilmektedir. Kutudan çıkardığınız mikrodalgaya dayanıklı kaplarınızı ( etiket üzerinde belirtilmiştir. ) mikrodalga fırında ısıtarak kolayca yiyebilirsiniz. Mikrodalga dışındaki ısıtma yöntemleri için bizim kaplarımızı kullanmayınız.

 

Teslimat Yöntemimiz

Paketleriniz her gün programlanan öğün sayısına göre 5:00 - 9:00 saatleri arasında, istediğiniz adrese düzenli olarak gönderilir.

Yemekleriniz mikrodalgaya dayanıklı sıcak paketleme yöntemiyle kapatılmış, sağlıklı kaplarla özel termal çanta içerisinde her gün düzenli olarak size ulaştırılmaktadır.

 

Ödeme Yöntemimiz

Ödemelerinizi ilk teslimattan önce online ya da havale/EFT yoluyla veya teslimat sırasında kredi kartı ile veya nakit olarak yapabilirsiniz.

Sizi Arayalım
Formena Diyet Yemekleri