İf Diyet Paketi-Aralıklı Oruç Diyeti Paketi - Formena

İf Diyet Paketi

414,00₺ 444,00₺

Beğenmezseniz Paranız İade

Aralıklı Oruç adıyla da bilinen bu sistem, günün belirli saatlerinde hiçbir şey tüketilmemesini yine belirli bir dilimde yemek yemeyi gerektirir. Kısıtlı sürede yemek yemenin, daha az kalori alımı neticesinde kilo verme ile sonuçlandığı bir beslenme yöntemidir. 1.öğün, 2.öğün ve 3.öğün olarak toplam 3 öğünden oluşur.(2 ana öğün + 1 ara öğün) 11-7 ya da 12-8 arasında 4 saat aralıklarla tüketilmelidir. Son öğün tüketildiği saatten itibaren ertesi gün ilk öğüne kadar hiç bir katı ürün tüketilmemelidir. 1200 - 1900 arası kalori grubundadır.

12 aya kadar taksit avantajı

Hizmet Bölgesi :
Gün Sayısı :
  Ankara ve Antalya
5-29 Gün 434 TL
30 Gün 416 TL
60 Gün 414 TL

Uzman diyetisyenlerimiz tarafından kalori miktarınız hesaplanır, usta şeflerimiz tarafından diyet yemekleriniz porsiyonlanır ve kuryelerimiz tarafından diyet paketleriniz adresinize teslim edilir.

Teslimat Saatleri: Sabah erken saatlerde (05:00 - 09:00) belirttiğiniz adrese paketiniz günlük olarak teslim edilir. Teslimat bölgesine göre saatlerde değişiklik yapılmaktadır.

Tüketim Saatleri: Mobil uygulamamız üzerinden panele giriş yapınız. Size SMS ile gönderilen kullanıcı adı ve şifrenizi girdikten sonra uyanma saatinizi belirtiniz. Uyanma saatinizin girişini yaptıktan sonra artık size gün içinde öğün saatlerinizin bildirimi gelecektir.

Saklama ve Tüketim Koşulları: Taze ve doğal malzemelerle katkısız olarak hazırlanan Formena diyet yemekleri buzdolabında muhafaza edilmelidir. Tüketileceği zaman FDA onaylı kapların üzerinden jelatini çıkarılarak mikrodalgada ısıtılabilir ya da yemekler tavaya alınarak ocakta pişirilebilir.

*Mikrodalgada ısıtanlar için; çiftli kaplarımızın bazen bir tarafında ısıtılacak yemek, diğer tarafında ise salata, yoğurt gibi soğuk servis ürünler bulunabilir. Çiftli kabımızın ortasından makasla keserek sıcak ve soğuk servisleri birbirinden ayırabilirsiniz.

ÖRNEK MENÜ
1.Öğün 2.Öğün 3.Öğün
Cevizli Çırpılmış Yumurta,
Hindi Fümeli Peynir Topları,
Taze Meyve
Söğüş ve Bitki Çayı
Dereotlu Poğaça,
Detoks Ayran
Karnıyarık,
Basmati Pirinç Pilavı,
Cacık
ÖRNEK MENÜ
1.Öğün 2.Öğün 3.Öğün
Poşe Yumurtalı Menemen,
Dereotlu Beyaz Peynir,
Şakşuka,
Yeşillik ve Bitki Çayı
Hindistan Cevizli
Muhallebi
Kadayıflı Köfte,
Humus,
Kış Salatası

* 5 gün ile 60 gün arasında istediğiniz kadar paket satın alabilirsiniz.

* İlk 5 gün hariç ücret iade garantisi bulunmaktadır. Beğenmezseniz ya da devam etmek istemezseniz kalan tutarınız iade edilir.

* Güncel kampanyalarımızı görüntülemek için tıklayınız.

* Kalori gruplarına göre fiyatlarımız değişiklik göstermez.

* Fiyatlarımıza KDV ve teslimat dahildir. Gruplar için özel fiyatlar uygulanmaktadır.

* Örnek menülerimizi ürün açıklamasından ya da instagram sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

* Diyet paketleri Ankara ve Antalya için termal çantalarla, İstanbul için kese kağıt poşetleriyle teslim edilir.

Sizi Arayalım
Formena Diyet Yemekleri